18 Temmuz 2011 Pazartesi

Ben..

Ben aniden gider oldum.. Hızlı kararlar verir oldum.. Kulakları yarı duyar, gözleri uzak görür oldum..

Hiç uğraşmıyorum senle hayat.. Çarşamba esiyor, 15 dakika içinde karar verip bilet alıyor, perşembe sabah kendimi bambaşka yerlerde buluyorum.. Valiz hazırlamak bile dert değil artık.. Unuttuğum her ne olursa olsun önemli değil diyorum..
Önceliklerimi biliyorum hayat, ben senin kurallarınla artık oynamıyorum.. İnsanoğlu kuş misali, bir gün orda, hooop öbür gün burada diyorum =)

İçimden geleni, içimden geçen zamanda yapıyorum.. Ben bu aralar az kırılıyorum.. Özensiz seçilmiş kelimeleriyle canımı acıtmaya çalışana anında sırtımı dönüyorum.. Susmak yerine yok sayıyorum.. Kızmak yerine görmemezlikten geliyorum..

Dört koca gün boyunca; istediğim anda suya sırt üstü uzanabilmek, gün batımını elimde şarap kadehi ile izlemek, gece güvertede yıldızları seyrederek uyumak ve güne yüzümü denizde yıkayarak başlamaktan başka hiçbir şeyle ilgilenmedim.. Hiçbir şey düşünmedim.. 

Ben en çok ani kararlarımı sevdim.. Hızlı karar almayı benimsedim =)

2 yorum:

  1. ben diye başlık atmakla olmuyor koy fotoğrafınıda görelim seni .)

    YanıtlaSil
  2. Adsiz yorum yapip boyle baslik atmak olmuyor demek nasil bir celiskidir .)

    YanıtlaSil

Özledim...

Hatırlanası yazı   29 Mayıs 2015 https://perfect-colors.blogspot.com/2015/05/ozledim.html Bugün onsuz 17.gün.. Son konusmamız hala ...